Už v pátek začíná letní split nejvyšší evropské soutěže v League of Legends. Riot nezahálel a společně s hráči a komentátory vydal už dvě videa, která nás mají nalákat na start ligy.

V té první figuruje i Carzzy nebo třeba navrátilec Vizicsacsi. Ovšem nečekejte žádné agresivní světelné efekty, kouř ze suchého ledu a hráče se skříženýma rukama na hrudi výhružně hledící do kamery.

V druhém videu si hlavní roli střihnou společně s Perkzem komentátoři Drakos a Caedrel.

U komentátorů ještě zůstaneme, Riot už téměř před týdnem odhalil jejich sestavu, těšit se můžeme na známé tváře i relativní nováčky (i když všechny už jsme v LEC viděli).

Po dlouhých letech budeme mít znovu možnost vidět zápasy v základní části ligy také na živo. Vypadá to, že test s fanoušky v play-off jarního splitu vyšel bez problémů a diváci se tak budou moct vrátit do LEC studia. Každá vstupenka stojí 12 €, koupit si je můžete na německém webu eventbrite.de.

Budete-li sledovat letní split LEC nebo jiných lig na webu lolesports.com poté, co se přihlásíte, čas od času dostanete odměnu v podobě esport kapsle. V té na vás bude čekat speciální ikonka nebo emote.