Freeze v severoamerické organizaci 100 Thieves působí už dva roky. Za tu dobu pomohl týmu jako asistent trenéra k titulu v LCS. Nyní by se ale podle spekulací měl přesunout do Evil Geniuses na pozici hlavního trenéra. Alespoň to tvrdí známý insider s přezdívkou LEC_Wooloo.

Freeze podle něj dostal nabídku s rolí hlavního trenéra i od svého dosavadního zaměstnavatele, nakonec se ale rozhodl změnit působiště a zamíří k EG, kteří si letos připsali titul v jarním splitu LCS, v létě skončili na třetím místě.

Spolu s Freezem po trase z 100 Thieves do Evil Geniuses poputuje také marksman FBI. Ten je dosud vázán smlouvou, ale podle LEC_Wooloo došlo k dohodě mezi oběma týmy a odkoupení australského střelce.

100 Thieves vítají veterány

Zatímco Freeze a FBI opouštějí 100 Thieves, opačným směrem míří dvě velké hvězdy. Midlaner Bjergsen a marksman Doublelift by měli bojovat v dresu 100 Thieves o titul severoamerického mistra, aby si tak rozšířili svoji už tak bohatou sbírku trofejí.

Mezi elitní spoluhráče by se měl také dostat kanadský topař Tenacity, který dosud působil v akademii týmu. Turecký jungler Closer by měl i nadále zastávat pozici junglera. Otazník tedy visí pouze nad pozicí supporta.


Upozorňujeme, že tyto změny zatím nejsou oficiálně potvrzené, jedná se však o informace od dlouhodobě prověřeného zdroje.