Chcete si koupit nový skin na Ahri, Lux nebo Ezreala, ale nemáte kreditní kartu? Nevadí, využít lze například platbu přes telefon. Pokud se ale podíváte do klienta, zaskočí vás dost vysoké ceny. Řešení mají pro vás Herní-kupony.cz, které Riot poukazy nově nabízí. Pořízení RP bez kreditky je v jejich podání značně výhodnější.

Obrázek níže mluví jasně, za 600 Kč při koupi RP přes mobil dostanete od Riotu jenom 1330 RP. Většina skinů přitom stojí 1350 RP.

Na webu Herní-kupony.cz přitom za prakticky stejnou sumu dostanete 2680 RP, tedy více jak dvojnásobek. Jak je to možné? Herní kupony totiž přímo spolupracují s mobilními operátory. O to menší částku si operátor vezme a více peněz se dostane k Riotu a přímo k vám v podobě RP. Výsledek je pak stejný jako u platby kartou.

Herní-kupony nabízejí 1290 RP za 250 Kč a 2680 RP za 500 Kč. Jde tedy o ceny identické s Riotem, pokud byste platili kreditní kartou. Zde se ale použití kreditní karty můžete vyhnout a zvolit nejen platbu přes telefonu, ale i banku, či hotovost.

Dalším skvělým bonusem je i možnost kupon pořídit jako dárek. Přímo při nákupu si můžete zvolit možnost dárkového poukazu, který na mail dostanete zcela zdarma. Na výběr máte i několik vzhledů vhodných k oslavě narozenin, svátku, Vánoc a dalších příležitostí. Dárkový poukaz si můžete i vytisknout a předat osobně vašemu parťákovi, který vás potahal do diamondu.

Kupon přitom můžete uplatnit ve všech hrách od Riotu. Jde o Valorant, Legends of Runeterra a TeamFight Tactics. Pokud tedy kamarádovi pošlete kupon, může se on sám rozhodnout, zda si za něj koupí skin na postavu v lolku, vajíčko a arénu v TFT, skin na Phantoma nebo balíček karet v LoR. Zkrátka ideální univerzální dárek, který za všech okolností potěší.

Kupon dostanete ihned po zaplacení a jeho aktivace je otázkou několika vteřin. Zákaznická podpora je navíc kompletně v češtině a nemusíte se tak spoléhat na dlouhou komunikaci v podobě ticketů od Riotu. Kupony jsou dostupné pro Česko i Slovensko.