S aktualizací 12.2. (20. ledna) přijde do hry nová událost zvaná Lunar Legend Festival. O co přesně jde a jaké odměny můžete získat, si můžete přečíst v našem starším článku. Nyní se zaměříme konkrétně na nové Taktiky, čili Malé legendy, které se během festivalu do hry zapojí. Kromě nich také objevíme nový skin na arénu. Tak se pusťme do toho!


Mythic Protector

Year of the Tiger Protector je vzácným dropem pouze z 2022 Year of the Tiger vajíček (390 RP), kterých můžete získat 31 v Year of the Tiger balíčku. Více o balíčcích najdete zde (a pro video s tímto Protectorem klikněte sem).


Chibi Firecracker Jinx

Protože jde o prvního Chibi šampiona se skinem, také jde o vzácný drop, a to z jakéhokoliv Festival Firecracker za 490 RP. Jeden Firecracker však získáte i splněním všech misí festivalu, takže šance získat Jinx zadarmo tu stále je (video s Jinx).


Golden Tiger Market

Nový skin na arénu dostaneme při této události ve velkém stylu – má svou vlastní hudbu, animace, kamarádské dráčky a spoustu dalšího obsahu, na který je radost pohledět (klikněte pro video). Dostupný je pouze při zakoupení Lunar Legend Festival 2022 Megabalíčku.


Duckbill

Všechny následující skiny přijdou zároveň s festivalem – první řada zleva: Most Festive Duckbill, Jade Dragon Duckbill, Lunar Scholar Duckbill; druhá řada zleva: Firecracker Duckbill a Mischief Maker Duckbill.

 

Všechny tyto skiny zakoupíte přímo v obchodě, nebo na ně můžete narazit při otevření Festival Firecracker.


Dango

Kromě nových skinů na Duckbilla, se můžeme těšit i na různé verze Taktika vystupujícího pod názvem Dango – první řada zleva: Porcelain Dango, Lucky Lantern Dango, Firecracker Dango; druhá řada zleva: Lion Dancer Dango a Fiercest Dango.

 

Všechny tyto skiny opět zakoupíte přímo v obchodě, nebo na ně můžete narazit při otevření Festival Firecracker.


Dowsie

Posledním Taktikem, pro koho byly při Festivalu přichystány nové podoby, je Dowsie – první řada zleva: Porcelain Dowsie, Fortune Dowsie, Lucky Noodle Dowsie; druhá řada zleva: Extra Spicy Dowsie a Sweet Petal Dowsie.

 

I u Dowsie platí, že ji můžete zakoupit přímo v obchodě, či nalézt v Festival Firecracker. Prohlédněte si na konec tyto Taktiky v krátké videoukázce.