Brzy se v Teamfight Tactics objeví nová událost, a to Lunar Legend Festival. Na live serverech se s ním setkáme v aktualizaci 12.2 (20. ledna).

V následujících řádcích se dočtete o obecných informacích k festivalu, pokud vás více zajímají jednotlivé nové Malé Legendy, klikněte sem. Balíčky, které doprovází tento festival najdete tady.


O festivalu

Tímto festivalem (jinak i pod názvem “Gifts of the Golden Lantern”) vás provede Taktik (neboli Malá Legenda) Duckbill a spousta dalších nových tvářiček. Podle všeho si popovídáme s Year of the Tiger Protectorem, Porcelain a Lucky Noodle Dowsie, Lucky Lantern Dangem, Lunar Beast Chonccem, Firecracker Duckbillem a Firecracker Chibi Jinx, abychom zjistili, co na počest festivalu chtějí. Poté dárky díky in-game misím získáme.

Získání dárků pro každého Taktika však není koncem festivalu. Dále narazíme na hádanky, které nám pomůže rozluštit možná právě pár zápasů TFT. Po jejich rozluštění nás čeká odměna.


Odměny

Pokud dokončíte všechny mise události, dostanete následující odměny:

  • 1 Festival Firecracker (s šancí získat Chibi Firecracker Jinx)
  • 1 Year of the Tiger vajíčko (s šancí získat Year of the Tiger Protector)
  • 1 Festival of Beasts 2021 vajíčko
  • 180 Star Shards
  • Like My Stripes? emote

Festival poběží od začátku patche 12.2 do konce patche 12.3. Na počítači si mise i odměny budete muset manuálně vysbírávat, ale na mobilech se mise i odměny vyberou automaticky.