Jak už bývá zvykem, s novým setem přichází nový Pass. To znamená hromadu nových Malých legend, emotikonů, boom efektů i skinů na arény. Těšit se na ně můžeme v patchi 11.22!


Obsah


Nové Malé legendy

Duckbill

  • Další varianty: Honeybuzz, Delivery Rush, Pajama Party, Sugarcone, Zaunite, Piltover a Goodest
 

Gloop Boop

  • Další varianty: Honeybuzz, Fireborn, Pop Groove, Sugarcone, Pizza Time, Hextech a Arcade
 

Piximander

  • Další varianty: Honeybuzz, Shimmering, Rio, Hextech, Chemtech, Spotted a Fruity Tooty
 

Na společné animace těchto legend se můžete podívat na toto video.


Gizmos & Gadgets Pass

Hraním her TFT budete opět získávat zkušenosti, za které se dá posouvat v G&G Passu. Tím si odemknete další obsah pro Teamfight Tactics. Některé části Passu jsou zdarma, pro kompletní zážitek je třeba si zaplatit Pass+ za 1250 RP. Kromě skinů na arény a Malé legendy v něm získáte také Star Shardy na vylepšení již získaných legend.

Opět si budete moct zakoupit Pass+ zpětně – pokud si tedy nejste jistí, že budete hrát dostatečně často, aby se vám to vyplatilo, rozhodnout se ke koupi můžete i na konci setu. Samotným zakoupením získáte Hextech Arcane Sprite!


Nové skiny arén

Sky-High Station

Chemtech Plaza

Shisa’s Study

  • Doctor Shisa je Malá legenda dostupná pouze v Pass+. A to její první dvě verze, 3-hvězdičkovou si můžete vylepšit získanými Star Shardy.
  • Pass jinak také přináší nové emotikony:

Jinx a Vi arény

Na motivy videa “Get Jinxed” a celkového stylu nového setu nám Riot přinesl desku Jinx s názvem Explody-Fun-Land za 1380 RP. Deska reaguje na vaše výhry či prohry a dokonce obsahuje i několik interaktivních částí, které fungují po nakliknutí (např. Ziggsovy zuby nebo kolotoč).

Na video z arény se můžete podívat sem.

Druhou arénou je Pummel Pit (také za 1380 RP), který je inspirován Vi. Reaguje podobně jako předchozí deska, zkuste si např. kliknout na boxovací pytel nabo robota. Videoukázka zde.


Balíčky

Balíček Obsah Cena
Gizmos & Gadgets Pass+ Balíček

G&G Pass+

Pixiemander 1-hvězdičkový

Duckbill 1-hvězdičkový

Gloop 1-hvězdičkový

2 Bonusová Ingenious Inventor vajíčka

3206 RP (24,99 Mobile)
Gizmos & Gadgets Sisters Balíček

G&G Pass+

Jinx Arena

Vi Arena

Chibi Vi

Chibi Jinx

6500 RP (49,99 Mobile)

Gizmos & Gadgets Mega Balíček

G&G Pass+

Jinx Arena

Vi Arena

Chibi Jinx

Chibi Vi

Chibi Ekko

12 Ingenious Inventor vajíček

9 Bonusových Ingenious Inventor vajíček

12990 RP (99,99 Mobile)


Odměny za hodnocené zápasy

Jestliže jste se dostali do Gold+ během TFT: Reckoning, odměna vás jistě nemine. Do hry se však dostane až s patchem 11.23 – tedy jednu aktualizaci po startu G&G.

Za první část Dawn of heroes s rankem Gold+ získáte Nixie emote s čelenkou vašeho ranku!

Pokud jste se dostali do Goldu či výše v jakékoliv fázi setu, dostanete Victorious Nixie Malou legendu. Jestliže jste byli Gold+ v obou částech setu, navíc získáte i Triumphant Nixie!

Jako odměnu za ranked v Hyper Rollu a vyšplhání se do Blue, Purple či Hyper tieru v Dawn of Heroes, získáte Order Sprite emote.


To je k novému setu, Passu a legendám vše. Pro připomenutí – Gizmos & Gadgets bude na live serverech s patchem 11.22 – 3. listopadu.