Wild Rift se dočká velké aktualizace 4.0. Ta se do hry dostane 12. ledna a přinese dva nové šampiony a spoustu dalších změn.

Noví šampioni

Dočkáme se dvou šampionek, které známe z LoL, obě začínají na Z.

Zoe se schopnostmi nebude lišit od své verze v League of Legends. I ve Wild Riftu s ní budete sbírat kouzla z minionů s balónkem, uspávat nepřátele a ničit je pomocí hvězd.

Spolu s ní přijde do hry také Zeri. Ani ta se nebude příliš lišit od své předlohy, takže si připravte rychlé prsty. Každý základní útok totiž budete muset precizně zamířit.


Úpravy late-game

Inhibitory se nyní budou obživovat. Jakmile vám nepřítel zničí inhibitor, nebude to už znamenat trvalou nevýhodu, stačí se ubránit do té doby, než se inhibitor znovu obnoví.

Ve výrazně pozdních fázích hry věže začnou hořet a postupně se zničí. Tato změna by měla pomoct ukončit extra dlouhé hry rychleji.

Obě dvě tyto úpravy se nedostanou do hry hned v patchi 4.0, ale až v následujících aktualizacích.


Změny předmětů

Nový předmět Dawnshroud je vhodný pro tanky supporty, kteří dávají přednost soubojům na své lince před roamováním. Jakmile s tímto předmětem znehybníte protivníka, odhalíte okolní nepřátele a udělíte jim bonusové poškození. Tento efekt se zapne také když znehybnění obdržíte vy.

Randuin’s Omen dostane nový efekt. Pokud s ním obdržíte poškození kritickým zásahem, získáte stack. Útok do šampiona tyto stacky použije a vyléčí vás za část obdrženého poškození. Tento efekt nahradí starou pasivku, která snižovala poškození ze všech kritických zásahů.

Měnit se bude také Frozen Heart. Základní útoky a kouzla nyní aplikují stacky na váše nepřátele. Ti dostávají stacky také za útočení na vás a vaše spojence. Tyto stacky snižují jejich attack speed.


Návrat ARURFu

Oblíbený herní mód All Random Ultra Rapid Fire se brzy vrátí do hry, tentokrát navíc s novinkou. Execute-Smite se bude chovat jako klasický Smite, akorát se o něj nebudete muset starat, používat se bude automaticky. Jakmile monstrum v jungli, do kterého útočíte, klesne pod úroveň HP, které by Smite ubral, kouzlo se samo použije. Tento vylepšený Smite navíc nemá cooldown.


Nové skiny

Tyto skiny se dostanou do hry průběhu následující aktualizace.

Battle Academia Leona

Battle Principle Yuumi

Firecracker Vayne

Mythmaker Seraphine

Mythmaker Gwen

Mythmaker Zoe

Mythmaker Camille

Mythmaker Caitlyn

Project Renekton

Project Lucian

Project Master Yi

Project Zeri


Další změny

  • Hráči ARAMu se dočkají nových titulů.
  • S novou funkcí “Role-Leaderboard” můžete porovnávat skóre vašich rolí se svými přáteli. Navíc uvidíte nejlepší hráče v každé roli z vašeho regionu.
  • Mění se také systém získávání role-score. Se startem nové sezóny se čísla vyresetují, ale v následujících zápasech budete získávat bonusové skóre podle toho, kde jste se umístili minulou sezónu. 

Kosmetické novinky

  • Za ranked hry bude monžné získat skin Glorious Crimson Nami.

  • Ve Wild Passu čeká skin Supervillain Graves.