Dnes už legendární hráč, který je notoricky známý jako Fakerův životní rival, předčasně slaví narození svého prvního syna – jehož porod je očekáván někdy na začátek prosince. Vybral si pro něj jméno, které je s jeho League of Legends kariérou spojováno už od jeho vítězství na světovém šampionátu v roce 2017.

Ambition se stal mistrem světa sedmé sezóny League of Legends spolu se svým týmem Samsung Galaxy. Krátce po začátku osmé sezóny se rozhodl ukončit svou profesionální kariéru a se svou dlouholetou přítelkyní se usadil v centru hlavního jihokorejského města, Soulu. Na začátku minulého týdne se vynořily informace o tom, že spolu tento slavný pár počal dítě, obrovskou vlnu kontroverze však vzbudilo jméno, které se veterán rozhodl svému synovi dát.

Ambition se rozhodl budoucího syna pojmenovat “Jarvan V”, tedy “Jarvan Pátý”, podle svého nejslavnějšího jungle picku, na který si pro sebe také v roce 2017 vyhrál svůj vlastní skin od Riot Games. Ambition se následně nechal slyšet, že jméno Jarvan je v příběhu Runeterry (světa League of Legends) symbolem úspěchu, velikosti, ale především také královské dynastie. Snaží se Ambition tímto jménem pro svého syna zajistit potenciální pro-gamingovou budoucnost? 

Ačkoliv jméno vzbudilo na sociálních sítích velkou vlnu nepochopení a nevole, minimálně ukazuje, jak velkou roli v životě každého dlouhodobého hráče League of Legends vlastně naše “LoLko” hraje.

 Ambitionův skin na Jarvana IV. z Worlds 2017.