Konzole Nintendo Switch je u výrobců příslušenství často přehlížena. Nejčastěji se setkáte s doplňky pro Xbox a Playstation, kdežto třetí velký hráč na trhu zůstává s prázdnou. U Venomu to ovšem neplatí. I zde totiž naleznete celou řadu příslušenství pro všechny verze konzole.

Nintendo vytvořilo se svojí poslední konzolí menší revoluci. Precizně optimalizovaný Switch po vzoru Nintenda Wii U nepřinesl obří výkon, nýbrž nový pohled na hraní. K zapnutí Pokémonů a Zeldy už nepotřebujete nutně telku a gauč, hrát totiž můžete kdekoliv. Přenosný handheld si ale zaslouží stejně lásky, jako větší předchůdce. Proto přichází Venom se sadou příslušenství.

Pro začátek tu máme Nintendo Switch Starter Kit (VS4793). Jde o kombinaci praktického pouzdra, ochranného skla a pohodlných sluchátek. Tento Starter Kit ochrání váš Switch (základní i OLED model) díky robustnímu pouzdru se síťovanou vnitřní kapsou, kam můžete uložit například karty s hrami. Odolná skořápka chrání před nárazy, měkký interiér naopak pohlcuje vibrace.

Ochranné sklo pak ochrání nejdůležitější část zařízení, totiž displej. V balení najdete sklo pro klasický model a pro OLED verzi. Sluchátka pak patří neodmyslitelně k hraní, pokud si chcete vychutnat každý audio detail. Pro vlastníky Nintenda Switch Lite si Venom připravil speciální Starter Kit (VS4920), kde jako bonus získáte thumb gripy.

Gripy ostatně můžete zakoupit i samostatně v několika různých barevných provedeních VS4917, VS4918, VS4930. Jsou plně kompatibilní se všemi verzemi Switch a poskytují špičkovou odezvu a protiskluzovou povrchovou úpravu.

Cestovatelé pro změnu ocení tašku pro přenášení. Oproti pouzdru ze Starter Kitu disponuje Nintendo Switch Carry Case (VS4799) místo pro veškeré příslušenství včetně docku, ovladače, kabelů, her a samotné konzole. Tato praktická taška ochrání všechno vložené příslušenství díky pořádné porci na míru vyřezané pěnové vycpávky.

Pro náruživé hráče si Venom připravil nabíjecí stanici na Joy-Cony (VS4796). Nabíjet můžete naráz dva páry ovladačů a o jejich stavu indikují diody. Zároveň jde o velmi praktický držák, abyste ovladače neztratili. Design samozřejmě ladí s oficiálním příslušenstvím pro Nintendo.

V portfoliu Venomu nechybí ani příslušenství pro milovníky barviček. Dokovací stanici pro Switch si můžete vyšperkovat pomocí LED stojanu (VS4928). Ten je kompatibilní s klasickou i OLED verzí konzole a rozzáří vaši jinak nudnou dokovací stanici jednou ze sedmi připravených barev. Podstava nabízí možnost upravit jas i zvolit si barevné přechody. Napájení probíhá skrze USB přímo z dokovací stanice. Všechny ostatní porty přitom zůstanou volně dostupné.

Obdobný LED stojánek prakticky nikdo jiný nenabízí, proto jde o jedinečné příslušenství, kterým dáte najevo, že jste nadšenec do ikonických her od Nintenda.

V neposlední řadě zde máme příslušenství, jenž můžeme zařadit mezi ikonické pro předchůdce Switche. Právě Nintendo Wii se vyznačovalo sportovními hrami a napodobeninami volantu, tenisové rakety a dalším příslušenstvím. Venom si podobné doplňky připravil i pro Switch v podobě Sport-Accesssories pack (VS4929). Joy-Cony tak můžete připnout na ruku, zasadit do golfové hole nebo umístit do meče. Nechybí ani ona tenisová raketa. Ke sportovním hrám ideální.

S Venomem si tak můžete přizpůsobit Switch podle svých představ. V portfoliu výrobce rovněž najdete opravdu širokou řadu příslušenství i ke konzolím Xbox a PlayStation.