Reklama

Pravidla pro prodej a nákup účtů

Giry – Admin

Tryhard nenese žádnou zodpovědnost u případného odcizení peněz nebo účtů při obchodu domluveném přes toto fórum.

Než napíšeš příspěvek, přečti si omezení

  • Je zakázáno nabízet nebo poptávat boosting v jakékoli podobě (i zdarma).
  • Komentáře typu bump (tečky, up apod.) jsou povoleny jednou za 24 hodin.
  • Pro obchodování v sekci Prodej / Nákup je nutné být členem fóra po dobu minimálně 7 dní a mít minimálně 3 příspevky na fóru (z důvodu usnadnění kontroly zlodějů a duplikovaných úč­tů).
  • Je zakázáno využívat k obchodování v sekci Prodej / Nákup více než jednoho Tryhard účtu.
  • Všichni prodejci a kupci jsou povinni prokázat se nějakými referencemi. Jestliže za sebou nemají žádný úspěšný obchod, který by mohli nějak dokázat, musí se prokázat svojí identitou (facebook, popř. kopie občanského průkazu se zakrytými osobními údaji).
  • V případě stížnosti je potřeba uvést dostatečné množství důkazů pro uvedení na zloděje na černou listinu. Mezi tyto důkazy patří např. screenshot, nebo záznam konverzace a odkaz na profil ze sociální sítě, skype, popř. jakékoliv další doplňující informace.

První porušení těchto pravidel vede k upozornění a smazání nebo zamknutí vašeho příspěvku. Opakované upozornění povede k banu.

Je nutné si uvědomit, že prodejem nebo nákupem účtu porušujete podmínky užívání od Riotu. Může se stát, že účet, který prodáte nebo koupíte, Riot brzy zabanuje.

Napiš svoji odpověď

Reklama
Reklama
Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama