Reklama

Změny EU LCS a stabilita regionu

Giry – Admin

https://tryhard.cz/…regionu/5900

Vypadá to, že spekulace se odsouvají a formát EU LCS se znovu změní. Tentokrát se vrátíme o několik let zpět a znovu budeme sledovat jednu desetičlennou skupinu s BO1 zápasy.

Riot mění formát EU LCS snad každou sezónu a hledá, jak vytvořit stabilní prostředí, které prospěje finanční situaci týmů. Tedy (jak to chápu já):

  • tým nemá jistou pozici v soutěži a když se mu nebude dařit, nahradí ho jiný tým
  • sponzor nemá jistotu, že bude vidět v lize, když se tým, který podporuje, nedokáže v LCS udržet
  • tým si kvůli nejistotě nedokáže u sponzora vyjednat lepší podmínky

Moje otázka ale je: Nejsou neustálé změny EU LCS jedním z důvodů, proč je region tak moc finančně nestabilní? Nepřispívají neustálé úpravy formátu k té nejistotě, kdy sponzoři neví, co bude za rok, tak se do spolupráce raději nechtějí pouštět? A jak dosavadní různé formáty přispěly ke stabilitě?

Bohužel mluvím jen z pozice diváka a zákulisní detaily neznám. I tak by mě ale zajímal názor ostatních.

Odpovědi

Kocour96
1 příspěvků

V NA jsou větší prachy, víc sponzorů a na EU všichni kašlou a experimentují s LCS. Prostě špatná komedie od Riotu… Pochopil bych to spíš naopak, ale nechápu, proč se tolik dře na tom, aby byl hráčsky nejhorší ze všech hlavních regionů ten nejlepší co se týče organizace. Je super vidět, že tým reprezentující NA má v hl. sestavě max 2 američany a zbytek jsou Evropani, nebo Asijati.

Nevím no, Riot asi taky štve, že je NA tak pozadu a tak se mu snaží dát co největší boost a EU se snaží prostě shodit. Korea je samozřejmě liga sama pro sebe, tak by mohli mít i nejhloupěji navržený formát a stejně by se sponzory problém nebyl, protože to tam sleduje tolik lidí.

Napiš svoji odpověď

Reklama
Reklama
Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama